چند ایده زیبا برای کیک تولد دختر دلبند شما

 

احتمالاً  به خاطر تنوع بی شمار کیک تولد دختر دلبند شما دلبند شما سردرگم شده و نمی دانید چه گزینه ای را انتخاب کنید تا علاوه بر زیبا و منحصر به فرد بودن متناسب با سلیقه دخترتان هم باشد .

دختر دلبند شما

کاربردهای انتخاب کیک تولد دختر دلبند شما

جشن تولد دختر دلبند شما یک نقطه عطف بزرگ در زندگی دختران محسوب می شود و انتخاب کیک تولد دختر دلبند شما از اصلی ترین گزینه های این تولد به شمار می رود، بنابراین برای انتخاب بهترین و مناسب ترین کیک تولد، باید از ترفندهای خاصی کمک بگیریم. خوشبختانه در دنیای امروزبه کمک خامه، باتر کریم، فوندانت و یک قناد ماهر، طراحی هر شکل و هر ایده ای به راحتی میسر است، بنابراین مهم ترین وظیفه شما شناخت علایق و در نهایت سپردن نتیجه به یک شیرینی پز ماهر و چیره دست می باشد.

یکی از بهترین ترفندها زیر نظر گرفتن و توجه به علایق خاص اوست، خوشبختانه دختران علایق خود را به روش های مختلفی بروز می دهند، با کمی کنجکاوی و تحت نظر گرفتن فرد به راحتی می توانید این علایق را تشخیص دهید. اما توجه داشته باشید چنانچه سن دختر دلبند شما کمتر از ۸ سال است، این علاقه را یک ماه مانده به تولد در او کشف کنید، زیرا سلیقه و علایق کودکان زیر ۸ سال ثبات چندانی نداشته و مدام در حال تغییر است.

اگر دختر دلبند شما عاشق فرد، شیء، منطقه، فیلم یا شخصیت کارتونی خاصی است، تصویر یا طرح کیک تولد او را با روشی خلاقانه به این مورد ربط بدهید، مسلماً این کار تصویر شگفت انگیزی را در خاطر او ثبت می کند.

غیر مستقیم می توانید بپرسید، برای این کار می توانید عکس چند نمونه کیک را به او نشان بدهید و طوری عنوان کنید که طرح کیک را برای دیگران می خواهید، و کنجکاوید نظر او را هم جویا شوید.

دختر دلبند شما

چند راهکار برای برجسته سازی کیک تولد دختر دلبند شما

برای برجسته کردن کیک تولد دختر دلبند شما قبل از هر چیز توجه ویژه ای به ترکیب رنگ ها داشته باشید، انتخاب و طراحی کیک تولد با رنگ های شاد و دخترانه ای مانند، ترکیب سفید، صورتی، بنفش، گلبهی، قرمز در کنار  گل هایی که با فوندانت و خامه تهیه شده جلوه جذاب تری را برای کیک های دخترانه به وجود می آورد.

متناسب با سن دختر دلبند شما، حتماً از قلب های شکلاتی و فوندانتی بزرگ و کوچک با ترکیب رنگی قهوه ای، صورتی یا قرمز برای تزیین کیک تولد دخترانه کمک بگیرید. این ایده برای تحت تأثیر قرار دادن دختران بین ۱۵ تا ۲۵ ساله بسیار موثر است به شرطی که تناسب سن دختر و انتخاب رنگ قلب ها به درستی انتخاب شده باشد.

کدام دختر را می شناسید که عاشق، اسمارتیس، پاستیل و یا شکلات نباشد، استفاده از چنین مواردی برای تزیین کیک تولد دخترانه می تواند کودک درون دختران ۳ ساله تا … ساله را هیجان زده کند.

اگر به دنبال یک ایده ساده اما شیک برای تزیین کیک تولد دختران ۲۰ تا ۳۰ ساله هستید، نگین، مروارید و گوی های کریستالی خوردنی را امتحان کنید و با استفاده از آن ها کیک تولد دخترانه زیبایی را تزیین کنید.

 

 

s.sayyari

Author s.sayyari

More posts by s.sayyari

Leave a Reply