خانواده دست به دست هم داده برای جشن تولد تو

خواهر و برادر هم در شادی تو کنارت میتونند باشند.

 

چجوری خواهر و برادر بزرگتر تو تولدت مشارکت کنند:

در آلبوم عکس جشن تولد تو چهره ها پر از خنده و خوشی ،و اما به غیر از خواهر و برادر بزرگتر. اونا کوچیک تر از اونی هستند که بفهمن بچه ای که همینجوریش نصف وقت بابا و مامانش را میگیره دیگه چرا باید با یک تولد تمام توجه ها را به خودش جلب کنه.

خیلی خوبه اگه پدر و مادر هم از اونا بخواهند تا در جشن تولد تو  همکاری کنند تا اون ها هم اوقات خوشی داشته باشند. ما برای شما چند تا پیشنهاد برای وروجکهای خونه داریم تا توی تولد به همه حسابی خوش بگذره:

جشن تولد تو

نیاز به یک برنامه ریزی دارید:

در حالی که شما ساعت ها وقت می گزارید تا بهترین تولد را برای فرزند کوچکترتون بگیرید، خواهر یا برادر بزرگترش این احساس را داره که دیگه کسی بهش توجه نمیکنه. اما ما جشن تولد تو   یک لیست کوچیک از کارای که اونا میتونند توی انجامش بهتون کمک کنند داریم:

کمک توی انتخاب تم یا رنگ برای دکوراسیون جشن تولد تو

تزیین شیرینی ها یا هر چیز دیگه ای

بازی با بچه تا شما بتونید به راحتی خونه را تمیز کنید.

انتخاب کادوی تولد برای فرزندتان

مسئولیت بازی ها و چیزایی که برای سرگرمی بچه ها در جشن تولد تو مهیا میشه

انتخاب لباس مناسب برای تولد خواهر یا برادر کوچیکترش از بین لباسایی که مامانش کاندید کرده.

جشن تولد تو

 خواهر یا برادر بزرگتر از پس یکسری از کارا بر میآیند:

وقتی تولد شروع میشه انقدر همه جا شلوغ و پلوغ میشه که تحت کنترل داشتن همه چیز تقریبا غیرممکن محسوب میشه. برای اینکه خواهر یا برادر بزرگتر احساس بدی نداشته باشه بهتره که بهش یک مسئولیت بدید تا احساس کنه که توی تولد مهمه و همه بهش احتیاج دارند.

 

مسئولیت بازکردن کادوها:

نوزاد ها قابلیت اینکه کادوی تولدشون را باز کنند ندارند اما این کار به خوبی از عهده ی خواهر یا برادر بزرگترشون بر میاد.

 

مسئول یادگاری های تولد:

از فرزند بزرگترتون بخواید که یادگاری هایی را که برای هدیه دادن به مهمون ها درست کردید را بین مهمون ها پخش کنه. مطمئن باشید که او به قدری از انجام این کار خوشحال میشه که شما دیگه نباید نگران پخش کردن این یادگاری ها باشید.

 

مسئول موسیقی:

وقتی که تولد یک بچه ی کوچیک هست همه دوست دارند که سهمی توی این جشن داشته باشند. بهترین ایده اینکه بگذارید خواهر یا برادر بزرگترش اول شعر “تولدت مبارک” را بخونه یا رقص چاقو را انجام بده.

 

s.sayyari

Author s.sayyari

More posts by s.sayyari

Leave a Reply