ویژگی های بهترین تم تولد مردانه برای آقایان

( تم تولد مردانه ) در سنین مختلف که بسیار سریع خسته میشوند از اهمیت خاصی برخوردار است.

اکثر خانم ها تمایل دارند برای همسران یا پسران جوان و بزرگسال خود جشن تولد بگیرند بنابراین در این مقاله نکاتی در انتخاب تم تولد برای اقایان را به اشتراک میگذاریم تا بدانیم ویژگی های بهترین تم تولد مردانه چیست؟

ویژگی های جشن تولد مردانه

 • تدارک سرگرمی هایی مثل یک بازی فکری یا تیمی
 • فضایی پر از انرژی و هیجان
 • مکان مورد علاقه مردانه مثل باشگاه ورزشی یا کلوپ
 • تولد خارج از خانه
 • انتخاب یک تم تولد متناسب با شخصیت مردانه

چه تم هایی برای تولد مردانه مناسب است؟

تم سیبیل

تم سیبیل یا جنتلمن یک تم بسیار پرطرفدار برای مردان جوان و بزرگسال محسوب میشود. با این تم شیک میتوانید یک تولد لاکچری و پر از سرگرمی طراحی کنید.

با این تم به راحتی میتوانید با ترکیب رنگ های سفید و مشکی طرحای خلاقانه و پرهیجان ابداع کنید و یک تولد خاطره انگیز رقم بزنید.

تم تولد مردانه

خلاقیت با تم تولد سیبیل

از تم سیبیل در طراحی دعوت نامه با ترکیب رنگ های سفید، مشکی یا قرمز و مشکی استفاده کنید.

میتوانید از قبل به مهمانان اطلاع دهید سیبیل های خاص بگذارند یا اگر سیبیل دارند از ارایش های سیبیل خاص قدیمی استفاده کنند.

همچنین میتوانید یک گالری از تصاویر مختلف سیبیل تهیه کنید و یا خودتان مدل های مختلف سیبیل هنرمندان یا اشخاص مهم تاریخ را بکشید و یک بازی سرگرم کننده برای حدس نام صاحب سیبیل راه بیاندازید.

مسابقه کشیدن عکس سیبیل نیز بازی خوبی برای سرگرمی مهمانان است.

 

صورتک سیبیل

استفاده از صورتک سیبیل و اجرای نمایش یا پانتومیم از دیگر سرگرمی های تم تولد مردانه است.

 

تزئین با تم تولد مردانه

 • تابلوی خوش آمد گویی با طرح سیبیل
 • انتخاب رنگ های هماهنگ با تم تولد
 • استفاده از بادکنک هایی با رنگ تم تولد و برچسب سیبیل
 • استفاده از بک گراند با رنگ متضاد تم تولد
 • تزئین میز تولد با پاپیون و سیبیل
 • تزئین خوراکی ها و میز مزه با تم تولد و المان های مردانه مثل سیبیل و پاپیون
 • تزئین کیک تولد با سیبیل شکلاتی یا کاغذی

تم تولد مردانه

 

گیفت تولد

تدارک گیفت تولد برای مهمانان در تولد مردان جوان و بزرگسال از جذابیت های خاطره انگیز و به یادماندنی است و از ویژگی های تم تولد مردانه است. برای تهیه گیفت میتوانید از ایده های خلاقانه مثل سیبیل های چوبی لیزری آماده یا جا سوئیچی هایی با طراحی سیبیل استفاده کنید.

 

تم تولد مردانه با هارمونی سفید و مشکی

هارمونی و ترکیب رنگ در طراحی تم تولد مردانه از ویزگی های بهترین تم تولد مردانه است زیرا مردان به رنگ های سنگین، خاص و متضاد علاقه دارند.

ترکیب رنگ سفید و مشکی برای مردان بسیار مناسب است و با انتخاب این دو رنگ میتوانید یک طراحی ظریف، خاص و راحت را برای جشن تولد مردانه اجرا کنید.

تزئین تم تولد مردانه با تم سفید و مشکی

تزئینات محل جشن و لوازم و اقلام پذیرایی از دیگر ویژگی های بهترین تم تولد مردانه محسوب می شود. در انتخاب تم سفید و مشکی شما به راحتی میتوانید با انتخاب بادکنک، ربان، پارچه، تهیه خوراکی ها، کیک، دسر و ریسه های سفید مشکی و یا چراغ های چشمک زن یک فضای ساده و شیک مردانه طراحی کنید.

طراحی صورتک های سفید مشکی برای مهمانان و تاکید بر انتخاب رگ سفید مشکی برای لباس مهمانان در دعوت نامه نیز به زیبایی و خاص بودن جشن تولد مردانه می افزاید.

 

بهترین رنگ تم تولد مردانه

یافتن بهترین رنگ ها و مضوعات متنوع برای طراحی بهترین تم تولد مردانه کار سختی نیست. برای طراحی بهترین تم تولد مردانه با ویژگی های بینظیر و خاص و لاکچری از رنگ های مشکی طلایی، قرمز مشکی و یا سرگرمی ها و ورزش های  مورد علاقه اقایان مثل پاسور، فوتبال، بسکتبال و .. نیز میتوانید استفاده کنید.

admin

Author admin

More posts by admin

Leave a Reply