تم تولد شیک و اقتصادی پسرانه

با انتخاب یک شکل خاص از حیوان یا شخصیت کارتونی مورد علاقه پسربچه ها و ترکیب رنگی زیبا و ساده در تزئین محل تولد شامل کلاه، بادکنک، لباس، ظروف، خوراکی ها و کیک و تنقلات و کارت دعوت آرزوی هر پدر و مادری است تا تولد فرزندش با بهترین شکل و ارزان ترین قیمت برگزار شود.

خانواده ها در تلاشند تا در حد توان مالی خود نه صرفا با هدف تجملاتی و تشریفاتی بودن جشن تولد شایسته ای برای پسر یا دخترشان بگیرند.

برای تهیه یک تم تولد شیک و اقتصادی پسرانه عاطفه پدر و مادر با چاشنی خلاقیت و ایده های هیجانی برای خلق خاطره ای به یاد ماندنی و خاص کافی است.

 

نکات مهم تزئینات با تم تولد پسرانه

 • شناخت رنگ های مورد علاقه پسرانه در انتخاب یک تم تولد شیک بسیار مهم است. رنگ های پسرانه معمولا آبی، سبز و قهوه ای، زرد و قرمز است که میتوان در این مورد از شخصیت های کارتونی مثل مینیون، باب اسفنجی و… هم استفاده کرد.
 • اگر دستی در ساخت کاردستی دارید می توانید به راحتی شخصیت های کارتونی را بسازید و برای تزئین بادکنک و کیک تولد و ریسه ها به کار ببرید.
 • سفارش یک کیک ساده با رنگ تم تولد و یا تهیه کیک خانگی با خامه رنگ تم تولد پیشنهاد اقتصادی و خلاقانه خوبی است که میتوانید استفاده کنید
 • از تم های تولد آماده میتوانید ایده بگیرید
 • ظروف یکبار مصرف ارزان متناسب با تم تولد به کار ببرید
 • بادکنک های رنگی تهیه کنید و محل تولد را تزئین کنید و همان بادکنک ها را در پایان جشن به عنوان گیفت تولد به مهمانان هدیه بدهید
 • لباس فرزندتان را با تم تولد ست کنید
 • از خوراکی های جذاب مثل ژله های رنگی و پاپ کورن خانگی برای پذیرایی استفاده کنید
 • یک نوشیدنی دست ساز از میوه ای به رنگ تم تولد تهیه کنید.
 • برای تزئین از اسباب بازی ها و عروسک های کودکتان استفاده کنید
 • ریسه هایی با نام کودکتان درست کنید و با کاغذ رنگی هماهنگ با تم تولد یا برچسب حیوان مورد علاقه فرزندتان تزئین کنید

ایده های تم تولد پسرانه

والدین تمایل دارند برای تولد فرزند پسرشان از تم های هیجان انگیز استفاده کنند که در اینجا به تم های پرطرفدار تولد پسرانه اشاره میکنیم.

تم فوتبالی

پسرها به فوتبال علاقه زیادی دارند و شما میتوانید از تم فوتبالی با ایده های خلاقانه استفاده کنید. برای داشتن یک تم تولد شیک واقتصادی پسرانه با موضوع فوتبالی از بادکنک های فوتبالی و تکه های چمن برای تزئین استفاده کنید.

تم تولد پسرانه

تم کارتونی

استفاده از شخصیت های کارتونی و خلاقیت در لباس، کیک و تزئینات به رنگ شخصیت کارتونی با کمی صبر و حوصله بهترین روش برای طراحی یک تم تولد پسرانه است.

تم فضایی

امروزه پسربچه ها علاقه زیادی به فیلم های اکشن فضایی دارند و عشق به سفینه فضایی و هواپیما و رویای پرواز و ماجراجویی را میتوان در رفتار و حرکات آن ها مشاهده کرد.

با کمی خلاقیت و استفاده ار آیتم های فضایی و هواپیما میتوانید با ترکیب رنگ های قرمز مشکی یا آبی سفید محل تولد را تزئین کنید یا از اسباب بازی های کودکتان استفاده کنید.

کلام آخر

به طور کلی برگزاری  و طراحی تم تولد با توجه به علاقه مندی فرزند پسرتان تاثیر فراوانی در تقویت روحیه و اعتماد به نفس کودک خواهد گذاشت.

برای داشتن تم تولد شیک و اقتصادی پسرانه ابتدا نظر فرزندتان را بپرسید که چه رنگی دوست دارد و سپس علاقه مندی او را کشف کنید و یک تم تولد از شخصیت کارتونی یا سرگرمی و ورزش مورد علاقه او انتخاب کنید که بتوانید در تمام تزئینات و خوراکی ها از آن تم استفاده کنید.

admin

Author admin

More posts by admin

Leave a Reply