بهترین ایده های تم تولد دخترانه تاج

به دلیل خاص و لاکچری بودن تاج در سال ۲۰۱۹ مورد توجه قرار گرفته اند. در این مقاله چند نمونه از زیباترین و بهترین ایده های تم تولد تاج مناسب برای دختر خانم های جذاب را معرفی کرده ایم.

امروزه نماد های  تشریفاتی و تجملاتی یک نوع زیبایی و جذابیت محسوب میشوند و تم جذاب تاج با رنگ طلایی  و جلوه های پرنسسی خیره کننده اش  از پرطرفدارترین تم های رویال برای دختران است.

ویژگی های تم تولد دخترانه تاج

بهترین ایده های تم تولد دخترانه تاج ویژگی های منحصر به فردی دارند که در اینجا به تعدادی از این ویژگی ها اشاره می کنیم

  • فانتزی بودن تاج
  • خاص و لاکچری بودن تاج
  • سادگی و زیبایی
  • خلاقیت بالا در ایده پردازی

جلوه های خلاقانه تم تولد تاج

یکی از بهترین ایده های تم تولد تاج برای جذابیت بیشتر جشن کاربرد ترکیبی بادکنک های طلایی و مشکی است. بادکنک با طرح تاج طلایی نیز ایده دیگری برای زیبایی تزئینات است.

 

تزئین خوراکی ها با تم تاج

در تزئین خوراکی ها میتوانید از بهترین ایده های تم تولد دخترانه تاج استفاده کنید. یک کیک تولد با تاج طلایی، کاپ کیک های تزئین شده با تاج، کوکی های خوشمزه با طرح تاج، شکلات های تاج و ایده های خلاقانه بسیار که موجب جذابیت بیشتر جشن تولد خواهد شد.

 

کارت دعوت با تم تولد تاج

تهیه کارت دعوت برای مهمانان از مهم ترین آپشن های برگزاری تولد است که میتواند تنها شامل تاریخ، ساعت و مکان برگزاری جشن باشد و گاهی یک خط شعر یا نوشته ای متناسب با سن و جنسیت فرد زینت بخش کارت دعوت است.

اما اگر از تم تولد تاج استفاده می کنید و میخواهید کارت دعوت شما لاکچری باشد بهتر است یک کارت دعوت ساده و شیک با طرحی خلاقانه از تاج طلایی یا یک طرح تاج برجسته را انتخاب کنید مخصوصا اگر مکان برگزاری جشن تولد شما باغ یا تالار است زیرا کارت دعوت با طرح تاج جلوه های تشریفاتی جشن شما را افزایش می دهد.

برای تهیه کارت دعوت با طرح تاج ایده های خلاقانه بسیاری وجود دارد و شما میتوانید از کارت هایی با برشهای به شکل تاج استفاده کنید

تم تولد تاج

کیک تولد با تاج

تزئین کیک تولد با تم تاج از بهترین ایده های تم تولد برای دختران است که جلوه فوق العاده زیبا و خاصی به جشن تولد می بخشد.

 

تاپرهای تزئینی با تم تولد تاج

میز تولد از مهم ترین و جالب ترین قسمت های تولد برای مهمانان شماست بنابراین میتوانید برای تزئین تمام خوراکی ها و هماهنگی آن ها با تم تولد از آیتم های رویال در سایز های مختلف و با هارمونی رنگ و شکل استفاده کنید.

تاپر های مختلفی برای کیک، دسر، پاپ کورن، مزه ها، تنقلات و انواع خوراکی های روز و میوه ها طراحی شده است.

 

تزئین پاپ کورن

پاپ کورن از خوراکی های ثابت و مورد علاقه همه تولد ها است و تزئین ظرف پاپ کورن با تم تولد از بهترین ایده های تم تولد دخترانه تاج محسوب می شود.

بهترین ایده های تم تولد دخترانه تاج

کوکی با طرح تاج

کوکی ها از جمله خوراکی های هستند که برای تزئین میز تولد و پر کردن ظروف مزه همیشه کاربرد دارند. طرح های متنوع و رنگ و لعاب جذاب کوکی جلوه ای خاص و رنگ و بویی خوشمزه به میز مزه می بخشد که علاوه بر زیبایی بخشیدن به تولد شما پاسخ مناسبی برای ذائقه مهمانان خواهد بود. کوکی های رنگی با طرح تاج طلایی از بهترین ایده های تم تولد دخترانه تاج برای یک تولد خاطره انگیز پرنسسی و رویال است.

 

ریسه با تم تاج

ریسه از مهمترین اقلام تزئین محل برگزاری جشن است که برای اختصاصی شدن جشن از نام شخص نیز استفاده می شود. تم تاج از راحت ترین و زیباترین جلوه ها برای ریسه ها و تزئین محل تولد شما است.

admin

Author admin

More posts by admin

Leave a Reply