معمولا یکی از علایق و تخیلات پسربچه ها حیوانات جنگل هستند که مدام در مورد آن صحبت می‌کنند، ادای آن‌ها را در آورده و خود را بجای یکی از حیوانات جنگل مانند شیر یا ببر قرار می دهند. برای چنین بچه هایی تم تولد حیوانات جنگل می‌تواند یک تم هیجان انگیز و به یاد ماندنی باشد.

 

در کجا می توان تم تولد حیوانات جنگل را برگزار کرد؟

به چند دلیل بهتر است تم تولد حیوانات جنگل را در فضای باز برگزار کنیم. دلیل اول اینکه فضای باغ یا حیاط بیشتر شبیه به جنگل بوده باعث زیباتر و هماهنگ تر شدن تم تولد حیوانات جنگل می شود.

دلیل دوم این است که چون این تم تولد با هیجان و شور و نشاط زیادی همراه است، یقینا پسربچه ها را بسیار سر شوق و ذوق خواهد اورد بنابراین هرچه فضای بیشتری در اختیار آنان قرار داده شود شبیه حیوانات جنگل به دنبال هم می دوند و بازی و شادی می کنند.

پس بهترین مکان برای برگزاری تم تولد حیوانات جنگل، باغ یا حیاط منزل  می باشد.

آیا با تم تولد حیوانات جنگل آشنایی دارید؟

لوازم مورد نیاز برای تم تولد حیوانات جنگلی

برای تزئین کردن تم تولد حیوانات جنگل می‌توانید بادکنک های سبز یا بادکنک های فویلی به شکل حیوانات تهیه کرده و همچنین تم منزل یا محل مورد نظر جشن را نیز تا حدودی به شکل جنگل درست کنید.

بعنوان مثال می توانید چند درخت مصنوعی را پشت میز تولد قرار داده یا از عروسک های پارچه ای و پولیشی به شکل حیوانات برای تزئین تم تولد استفاده کنید. علاوه براین، ظروف غذای یک بار مصرف را نیز می شود با نقش حیوانات تهیه کرد.

 

کیک تم تولد حیوانات جنگل

معمولا کیکی که برای تم تولد حیوانات جنگل سفارش داده می شود یا باید مجموعه ای از حیوانات جنگل را شامل شده و یا خود کیک شبیه جنگل باشد. بعنوان مثال می‌توانید چند حیوان مورد علاقه پسرتان را بر روی کیک تولد قرار دهید.

 

خوراکی های تم تولد حیوانات جنگل

براحتی این امکان وجود دارد که خوراکی ها و تنقلات و غذاهای انتخاب شده برای جشن را با تم تولد حیوانات جنگلی هماهنگ کرد. بعنوان نمونه می‌توانید شیرینی ها را با غالب حیوانات درست کرده و یا روی آن را با طرح و شکل حیوانات تزئین کنید.

همچنین در مورد نوشیدنی ها،از نوشیدنی هایی با رنگ سبز استفاده کرده یا در کنار هر نوشیدنی برگ های سبزی مثل نعنا قرار دهید.

در مورد غذاها نیز، مثلا الویه را به شکل یک خرگوش تزئین کرده یا با سس نقش حیوانات دیگر را بر روی غذاهای کوچک مثل فینگر فودها بیندازید.

 

ماسک تم تولد حیوانات جنگل

این امکان وجود دارد که در تم تولد حیوانات جنگل به جای استفاده از کلاه بوقی از ماسک حیوانات استفاده شود.برای هر چه شادتر شدن جشن تولد بهتر است ماسک های حیوانات با مزه جنگل را تهیه کرده و به هر کدام از دوستان فرزندتان یک ماسک از یک حیوان خاص بدهید. به این ترتیب می‌توانید یک جشن تولد شاد و به یادماندنی از تولد کودکی اش به یادگار بگذارید.

negin roohi

Author negin roohi

More posts by negin roohi

Leave a Reply