در حالت کلی بسته به این که صاحب تولد دختر یا پسر، جوان یا سالمند باشد، تم ها متفاوت بوده و هر یک از آنها شور و شادی خاصی به جشن تولد می بخشند.

 

منشا تمهای تولد

از زمانی که خواستیم در جشن های دوستانه خود نظم و هماهنگی خاصی به وجود آوریم تمهای تولد شکل گرفتند. مخصوصا زمانی که جشن تولد مربوط به کودک بود، علاقه ی شدید کودک به یک شخصیت کارتونی مثلا باب اسفنجی بزرگترین انگیزه برای انتخاب تمهای تولد باب اسفنجی بود. در نظر گرفته شد.

 

تم تولد دخترانه

معمولا تم های تولد دخترانه اغلب در قالب شخصیت های کارتونی پر طرفدار مانند ملکه یخی، سیندرلا، کیتی و غیره بوده و با ترکیب جشن تولد دخترها با تم های دخترانه، مراسمی شاد و هیجان انگیز ایجاد می شود.

تم های تولد پسرانه

تم های تولد پسرانه نیز از شخصیت های کارتونی پسرانه مانند بن تن، باب اسفنجی، ماشین ها، سگ های نگهبان، اسپایدر من و غیره شکل می گیرد.

آنچه که درباره ی تمهای تولد باید بدانید

نحوه انتخاب یک تم تولد مناسب

لازمه انتخاب تمهای تولد مناسب در مرحله اول دانستن سن و شرایط محیطی صاحب جشن می باشد. به عنوان مثال کودکان انتخاب های مشخص تری داشته وبیشتر علاقه مند به شخصیت های کارتونی می باشند در حالی که برای انتخاب تمهای تولد نوجوانان باید نگاهی به سبک زندگی او انداخته و به شکل نامحسوس علاقه مندی هایش را دنبال کنید.

از اینرو اگر چه ممکن است نوجوان شما هنوز از کودکی خود دل نکنده باشد، اما دوست دارد که خود را در دنیای بزرگترها دیده و جزئی از آن ها باشد.

 

تمهای تولد بزرگسالان

امروزه  بزرگسالان و حتی سالمندان هم برای جشن  تولد خود از داشتن تمهای تولد لذت می برند. با در نظر گرفتن این موضوع انواع تمهای تولد مناسب با در نظر گرفتن شرایط مختلف و با توجه به جنسیت، رده ی اجتماعی، علاقه مندی ها و زمینه ی فعالیت برای بزرگسالان نیز طراحی شده است. بعنوان نمونه تم موسیقی برای جشن تولد یک آهنگساز عالی می باشد.

 

قطعاتی که در تمهای تولد وجود دارند

در حالت کلی اغلب تمهای تولد شامل تاج های سر، نقاب، زیردستی و بشقاب، لیوان، دستمال سفره، قاشق، چنگال، چاقو، ظرف پاپ کرن، کارت دعوت، پرچم، چاقو مناسب بریدن کیک تولد، سفره یا رومیزی، تاپر، ریسه و غیره می باشن.

 

لباس خود را با تم تولد ست کنید

از آنجا که بچه ها عاشق پوشیدن لباس های شخصیت های کارتونی مورد علاقه خود می باشند. پس لباسی ست با تمهای تولد پسرانه یا دخترانه، پیدا کرده و یا حتی سفارش بدهید.

همچنین برای دیگر میهمان های حاضر در جشن تولد هم چیزی شبیه به یک سربند، گردن بند یا دستمال گردن با تمهای تولد سفارش دهید و همه ی افراد حاضر در میهمانی را با این تم هماهنگ کنید.

 

انتخاب بهترین تم تولد

انتخاب بهترین تمهای تولد کاری بسیار هیجان انگیز می باشد. اگر از علاقه ی متولد باخبر هستید، می توانید از اصل غافلگیری استفاده کرده در غیر اینصورت بهتر است از او در انتخاب تمهای تولد مورد علاقه اش راهنمایی خواسته و انتخاب را به خود وی واگذار نمایید.

negin roohi

Author negin roohi

More posts by negin roohi

Leave a Reply