در طول دهه های ۵۰، ۶۰، ۷۰ به منظور هر چه متفاوت تر شدن سبک جشن، از بادکنک آرایی دور میز کادو، کاغ ریسه رنگی و کلاه شیپوری متفاوت برای برگزاری جشن های تولد استفاده گردید.

اما امروزه تم های تولد در انواع مختلف مانند شخصیت های خیالی مثل مینیمون ها، باب اسفنجی و غیره وجود دارد که می توان برای هر چه بهتر شدن مراسم های جشن تولد از انها استفاده کرد.

معمولا  تم جشن تولد زیبا شامل لوازم گوناگونی است از جمله آنها می توان به بادکنک آرایی، بنر و استند  تم جشن تولد زیبا و ریسه های متنوع اشاره کرد.

 

تم تولد چیست؟

 تم جشن تولد زیبا زمینه ای مناسب برای برگزاری جشن تولد است که آرایش مناسبی از وسایل مورد نیاز را کنار هم می آفریند. تم های تولد می توانند خاطره ای ماندگار را در ذهن متولد ایجاد کرده و جشن را به یاد ماندنی تر کنند.

چقدر اطلاعات در مورد تم جشن تولد دارید؟

مواردی که برای جشن تولد فرزندان باید مورد توجه قرار گیرند؟

در واقع  تم جشن تولد زیبا نشان دهنده این موضوع است که که چقدر به افکار و خواسته های متولد اهمیت می دهید. بطور کلی موارد زیر را سعی کنید در یک  تم جشن تولد زیبا رعایت شوند.

وسایل  تم جشن تولد زیبا را کامل تهیه کرده و میز تولد را با توجه به تعداد مهمان ها و تنقلات تهیه شده با چیدمانی زیبا بچینید.

از سفره با طرح تم مورد نظر برای پوشاندن سطح روی میز استفاده کنید

از ریسه و پرچم های تم و بادکنک های تم جشن تولد، برای تزیین جلو و کناره ها و بالای میز استفاده کنید

در طول زمان تزیین حتما نظر فرزندتان را بپرسید چرا که متوجه اهمیت نظرش برای شما خواهد شد.

خوراکی ها و نوشیدنی های تم را طبقه بندی کرده و روی میز بگذارید.

از استند بادکنکی استفاده کرده و رنگ پایه بادکنک ها را از رنگ تم مورد نظر تهیه کنید.

همچنین از استند یا بنر شخصیت های کارتونی نیز استفاده کنید.

 

اقلامی و وسایلی که می توان با تم تولد طراحی کرد

برخی از وسایلی که با توجه به تم انتخاب شده می توان طراحی کرد عبارتند از:

ریسه تولدت مبارک، ریسه نام، آویز خوشامد گویی ( WELCOME، کارت دعوت، کارت تشکر، طاق بادکنکی، نی با لیبل تم، برگه یادداشت یادگاری، فلش راهنما،

ریسه عمودی طرح تم در انواع مربعی و مثلثی، تهیه کارت نوش جان، بمب شادی، قیف تنقلات، حلقه دستمال کاغذی با جنس مقوا، تاج تولد، شخصیت کارتونی طرح تم، لیبل کارت و چنگال به شکل تم، رد پای چسبانده شده جلوی درب ورودی، بادکنک آرایی متناسب با طرح تم، فشفشه و سایر موارد.

همچنین بنر  تم جشن تولد زیبا از جمله لوازمی ضروری است که باید اهمیت بسیاری برای آن قائل شد چرا که علاوه بر زیبایی و جلوه بخشیدن به میز، عکس هایی زیبا از تولد را برایمان به یادگار می گذارد.

علاوه براین استفاده از استند شخصیت های کارتونی در اطراف تم جشن تولد زیبا از جمله مواردی است که سبب حضور خود شخصیت کارتونی در جشن شده و برای کودکان بسیار با اهمیت می باشد.

negin roohi

Author negin roohi

More posts by negin roohi