امروزه  تم تولد دخترانه جدید مناسبترین گزینه برای جذابیت و خاص کردن مراسم تولد به شمار می رود. با هر شخصیت کارتونی و هر مدلی که دوستدار آن هستید می‌توانید  تم تولد دخترانه جدید خود را طراحی کنید.

اگر چه مدل کودکان و نوجوانان با هم متفاوت است ولی در کل بهتر است تولد، تم مخصوصی داشته باشد تا خاص شده و در خاطره ها ماندگار شود.

 

مواردی که باید در انتخاب تم تولد دخترانه جدید رعایت شود

برای برگزاری یک مراسم خاص و زیبا بعد از انتخاب  تم تولد دخترانه جدید باید شروع به آماده‌سازی وسایل مورد نیاز کرده و یک میز مناسب برای چیدمان آن‌ها فراهم کنید.

برای این منظور باید میزی انتخاب شود که متناسب با وسایل و تعداد میهمان‌ها بوده و همه وسایل پذیرایی روی آن جا شود. همچنین میز تولد را باید در یک جای خاص و مقابل دید مهمانان قرار دهید تا همه بتوانند آن را ببیند.

برای هر چه بهتر شدن میز تولد، می توانید یک رومیزی با طرح  تم تولد دخترانه جدید انتخابی و یا رنگی که با آن هماهنگ باشد، را انتخاب کرده و روی میز پهن کنید.

بعد از چیدمان میز بهتر است بالای آن را با ریسه و بادکنک هلیومی تم تولد دخترانه جدید تزیین کنید.

آشنایی با تم تولد دخترانه جدید

معیار انتخاب تم تولد مناسب برای کودکان

از آنجایی که کودکان دختر به زرق و برق علاقه داشته و اغلب عاشق شخصیت های کارتونی هستند، پس می توانید برای انتخاب یک تم تولد مناسب از این شخصیت های کارتونی مانند: سیندرلا، سفید برفی، مینیون، کیتی، السا فروزون، میکی موس و طرح کارتون‌های خرگوش، جوجه و غیره الگوبرداری کرده و یک  تم تولد دخترانه جدید با استفاده از این شخصیت ها برای کودکانتان طراحی کنید.

کودکان پسر نیز عاشق شخصیت های کارتونی مانند: مرد عنکبوتی، دزدان دریایی، باب اسفنجی، پلنگ صورتی، هواپیما و غیره هستند. و همچنین علاقه دارند که در مراسم تولدشان تعداد بادکنک زیاد بوده و همه جا چراغانی شود.

علاوه بر این، یک ایده جذاب برای کودکان این است که برای آنها اسباب بازی فراهم کنید تا در طول مراسم با آن سرگرم شوند.

 

معیار انتخاب تم تولد مناسب برای دختران نوجوان

از آنجایی که با ورود به سن نوجوانی تمایل به کمی سادگی در نوجوانان ایجاد شده و علاقه کمتری به زرق و برق و شخصیت های کارتونی در او پیدا می شود. بهتر است که  تم تولد دخترانه جدید او نیز متفاوت با تم کودکانه انتخاب شود.

به همین منظور یک ایده برای تم تولد دخترانه جدید این است که وسایل آرایشی و لاک و سایر وسایل مورد نیاز را تهیه کرده و به دختران هدیه دهید. و چون دختران در این سن به آرایش کردن علاقه خاصی پیدا می کنند، می توانید یک مسابقه آرایشی نیز برگزار کنید.

 

معیار انتخاب تم تولد مناسب برای دختران بزرگسال

چون دختران بزرگسال اغلب به  تم تولد دخترانه جدید ساده و ظریف علاقه  مند می باشند پس باید تم‌ های ساده برای تولد انها انتخاب شود. اگر چه در این مورد نیز انتخاب تم بستگی به روحیه فرد داشته و حتی برای شوخی و خنده نیز می‌توانید کاملا طرح تولد کودکانه انتخاب کنید.

negin roohi

Author negin roohi

More posts by negin roohi

Leave a Reply