انتخاب تم یکی از مهیج ترین بخش های جشن تولد است که طراحی آن نیازمند صبر و حوصله و خلاقیت بسیار می باشد. در واقع تم جشن تولد طرحی بسیار زیبایی است و می توان با الگوبرداری از تم های انتخابی همه وسایل موجود در جشن تولد را طراحی کرد. در این مقاله چندین مدل  زیبا و جدید معرفی شده است.

معرفی طرح های جدید و فانتزی برای تم تولد دخترانه

تم تولد دخترانه زنبوری

تم تولد زنبوری یکی از تم های متنوع و بامزه است که در تولد دختران استفاده شده و اکثر دختر ها در این جشن خود را به شکل ملکه زنبور ها در می اورند. ترکیب رنگ زرد و مشکی در تم زنبوری باعث جلب توجه بسیاری از افراد شده است.

همچنین برای تم زنبوری نیاز به صرف هزینه و وقت زیاد نبوده و با همین تم ساده می توانید رویای ترین تولد را برای کودک خود برگزار کنید.

معرفی طرح های جدید و فانتزی برای تم تولد دخترانه

تم تولد دخترانه ملکه یخی

تم ملکه یخی یکی از تم های پرطرفدار در بین کودکان دختر به شمار می رود. در این تم از رنگ های سفید و آبی آسمانی استفاده شده و می توان این تم را با برف شادی و تور های آبی آسمانی نیز آماده کرد.

همچنین در این تم  دتولدخترانه استفاده از رنگ های خوراکی آبی و خامه بر روی کیک تولد و شیرینی ها سبب جذابتر شدن تم می شود. تم تولد دخترانه ملکه یخی یکی از ارزان ترین تم های تولد می باشد.

معرفی طرح های جدید و فانتزی برای تم تولد دخترانه

تم تولد دخترانه بالماسکه

یکی از شیک ترین تم تولد دخترانه در بین نوجوانان، تم بالماسکه  می باشد. البته برای پیاده کردن این تم تولد باید مکانی مجزا برای رقص در نظر گرفته شود. مقدمات اجرای این تم به شرح زیر می باشد.

  • تزیین میز ها با کمک جاشمعی های زیبا و دستمال های سفره هم رنگ
  • استفاده از ماسک های تزیین شده با پولک و پر طاووس
  • آویزان کردن تعدادی ماسک و وسیله تزیینی از دیوار و سقف زیبایی این تم را دو چندان خواهد کرد
  • غذا های انگشتی بهترین ایده برای پذیرایی مهمان ها در این نوع تم هستند

 

تم های زیبا برای تولد دختران نوجوان

معمولا رنگ و تم تولد حال و هوای خوبی را به جشن داده و باعث خاطره انگیز شدن جشن می شود. همچنین استفاده از بادکنک ها سبب زیباتر شدن تولد خواهد شد پس شما می توانید بادکنک ها را از سقف آویزان کرده و یا آن ها را بر روی میز کیک و کادو ها قرار دهید.

همچنین برای بیشتر کردن جذابیت تم تولد دخترانه نوجوان می توان در روی قوطی های فلزی سوراخ هایی با اشکال مختلف و متفاوت ایجاد کرده و داخل آنها را با انواع شمع های رنگی به زیبایی تزیین کرد.

در این مقاله انواع مدل های خلاقانه تم تولد دخترانه با ایده های خلاقانه و منحصر به فرد معرفی گردید. بنابرایم امید است با الهام گرفتن از این مدل ها بتوانید تم جذاب و خاطره انگیزی را برای جشن تولد کودکان دلبندتان فراهم کنید.

 

 

negin roohi

Author negin roohi

More posts by negin roohi

Leave a Reply