تم تولد خرس های مهربان یک تم با رنگهای شاد و بسیار جذاب می باشد که می توانید از آن برای هر چه بهتر شد جشن تولد کودکان دلبندتان استفاده کنید.

کارتن خرس های مهربان یک کارتن قدیمی هست که موضوع آن در مورد خرس هایی بود که هرکدام دارای یک رنگ و یک نشان بودند که هر یک از علامت های آنها نشان دهنده ی وظیفه ی هریک بود. در سال ۲۰۰۸ نیز انیمیشن آن با شکلی جدید ساخته شد.

پس اگر دختر بچه یا پسربچه ای در رده سنی ۱ تا ۷ سال دارید که عاشق کارتن خرس های مهربان هستند، این تم تولد زیبا و جذاب برای برگزاری جشن تولد او به شما پیشنهاد می شود.

چقدر با تم تولد خرس های مهربان آشنایی دارید؟

نحوه تزئین کردن جش تولد با تم خرس های مهربان

با توجه به رنگ های متنوعی این تم تولد، دست شما در تزئینات باز بوده و این امکان را به شما می دهد که به سادگی در طراحی دکوراسیون خود هر چقدر می توانید از هررنگی استفاده کرده و جلوه زیبایی به جشن ببخشید.

همچنین نماد رنگین کمان و ابر یکی از مهمترین و مناسبترین تزئیناتی است که می توانید از آن بهره کافی ببرید.

علاوه بر این، برای هر چه زیبا شدن جشن استفاده از چراغ های ال ای دی و استندهای اسم و عدد سن را فراموش نکنید

بنر تم منتخب نیز گزینه مناسبی برای تزئین دیوار پشت میز علاوه بر طرح رنگین کمان می باشد. بهتر است برای پر شور شدن جشن تولد، عروسک های خرس های مهربان را هم در اطراف میز قرار دهید.

همچنین بادکنک آرایی نیز در هر جشن تولدی سبب زیباتر شدن تزئین تولد می شود. پس بهتر است فضایی برای استفاده از بادکنک مطابق با تم منتخب در نظر بگیرید.

 

نحوه انتخاب مناسب کیک تم تولد خرس های مهربان

کیک تولد یکی از چیزهایی است که روی میز پذیرایی خودنمایی کرده و می تواند توجه ها را به سمت خود جذب کند. بنابراین برای انکه به کیک شکل و شمایل خرس های مهربان بدهید می‌توانید کیک را به شکل خرس های مهربان تهیه کرده و یا در ان از طرح های رنگین کمانی و … استفاده کنید.

بطور کلی وقتی تمی را برای تولد فرزندتان در نظر می گیرید، باید سعی کنید همه جزئیات تولد را بر اساس آن تم تولد انتخاب کرده و حتی کیک و شیرینی های تولد را نیز مطابق تم منتخب سفارش دهید. در تصاویر زیر نمونه هایی از طراحی کیک تولد خرس های مهربان نشان داده شده است.

 

نحوه تزیین کردن هدایای تم تولد خرس های مهربان

معمولا در هر جشن تولدی یکسری از هدایا لازم است که تهیه شود و بهتر این است که برای همه کودکان شرکت کننده، هدیه تولد در نظر گرفته شود. چرا که با دادن این هدایا آنها نیز در شادی کودک شما سهمیم بوده و یادگاری از جشن تولد خواهند داشت.

بهتر است برای بسته بندی هدیه تولد از جعبه هایی با طرح خرس های مهربان استفاده شود.

negin roohi

Author negin roohi

More posts by negin roohi

Leave a Reply