تحقیقات علمی صورت گرفته نشان داده اند که با برگزاری جشن تولد اعتماد به نفس در کودک افزایش یافته و مهارت های اجتماعی او را به طور چشم گیری شکوفا می شوند.

همچنین این آمارهای علمی نشان داده اند که تزیینات انجام شده در روز تولد، این روز را برای همیشه در ذهن و فکر کودک بعنوان یک روز رویایی ثبت می کند.

 

تم تولد چیست؟

به طور کلی به مجموعه ایی از وسایل تزیینی که برای یکدست کردن و زیبا جلوه دادن محیط جشن تولد از آنها استفاده می گردد تم تولد گفته می شود.

امروزه طرح های مختلفی با توجه به جنسیت و سن وسال متولد بعنوان تم تولد مناسب ایده پردازی و ساخته شده است.

 

نحوه انتخاب تم تولد پسرانه نوجوان

برای یک تم تولد پسرانه نوجوان  معمولا از شخصیت های کارتونی مهیج مانند مرد عنکبوتی یا بتمن استفاده میشود. با این وجود اغلب اوقات پسرهای نوجوان ترجیح می دهند که خودشان تم تولد را انتخاب کنند.

شاید اینطوری بهتر هم باشد چرا که تم تولد پسرانه را یک پسر بهتر می تواند انتخاب کند تا والدینی که چندین سال است از دنیای نوجوانی فاصله گرفته اند.

تم تولد پسرانه برای یک جشن تولد به یاد ماندنی

تم تولد پسرانه فوتبالی

تقریبا همه پسرها علاقه مند به یک تیم فوتبالی معروف بوده و یا اغلب اخبار بازیکن محبوبشان را دنبال می کنند. از اینرو می توانید وسایلی که با لگوی این بازیکن یا باشگاه فوتبالی آن تزیین شده است را آماده کرده و در تم تولد از آن استفاده کنید.

بعنوان مثال اگر متولد مسی را خیلی دوست دارد می توانید از پوستر های این بازیکن در تزیین خانه در روز تولدش استفاده کنید.

 

تم تولد پسرانه ساده

معمولا پسرها در مقایسه با دخترها حساسیت کمتری به خرج می دهند، و این موضوع می تواند از سختی و پیچیدگی انتخاب تم تولد پسرانه بکاهد. با این وجود برخی از پسرها نیز یک تم تولد پسرانه پر زرق و برق را ترجیح می دهند.

تم تولد پسرانه برای یک جشن تولد به یاد ماندنی

تم تولد پسرانه ماشین

از انجایی که پسرها عاشق سرعت و هیجان دنیای ماشین ها هستند می توانید کیکی را به شکل ماشینی که دوست دارند سفارش دهید. همچنین محیط خانه را پر از بادکنک هایی با رنگ مورد علاقه اش بکنید.

 

تم تولد ساده و شیک

برای داشتن یک تم تولد پسرانه ساده و شیک کافی است کمی ابتکار عمل و خلاقیت به خرج دهید، بعنوان نمونه با کمی ربان رنگی مورد علاقه پسرتان لیوان های روز جشن را تزیین کرده و همچنین می توانید به همه مهمان های حاضر شال گردن هایی با همان رنگ هدیه دهید.

 

انتخاب رنگ مناسب برای تم تولد پسرانه

برای یک تم تولد پسرانه معمولا ترکیب رنگ آبی و زرد مناسب می باشد به همین منظور می توان لیوان های مجلس و یا سایر ظروف مورد استفاده در جشن تولد را با همین ترکیب رنگی آماده کرد. همچنین در صورتی که تمایل دارید تم تولد پسرانه مخصوص خودتان را داشته باشید سایر رنگ ها را نیز می توانید به این ترکیب رنگی اضافه کنید.

negin roohi

Author negin roohi

More posts by negin roohi

Leave a Reply