تم تاج بدلیل مجلل و تشریفاتی بودن این روزها محبوبیت عجیبی پیدا کرده است. این تم در ترکیب با رنگ‌های متنوع برای جشن تولدهای ۱ تا ۱۰۰ ساله‌ می تواند مناسب باشد. بطور کلی رنگ اصلی استفاده شده در این تم طلایی و در برخی موارد نقره‌ای است که معمولا در ترکیب با رنگ‌های صورتی و یاسمنی و سفید برای دختر ها و در ترکیب با آبی و سفید برای پسرها مورد استفاده قرار می‌گیرد. عنصر اصلی این تم تاج بوده اما از سایر عناصر رویال نظیر کالسکه، شمشیر، کلاه خود، تخت سلطنتی وغیره نیز می توان در این تم بهره برد.

همچنین اگر مشتاق هستید جنبه‌ ی سرگرم‌ کننده‌ای به تم تاج بدهید از اکسسوری‌های مختلفی مانند تاج، شنل، عینک، سبیل و غیره می‌توانید برای عکاسی استفاده کنید.

تا چه اندازه با تم تاج آشنایی دارید؟

کارت دعوت تم تولد تاج

اولین المان برای برگزاری یک جشن تولد تهیه کارت دعوت برای مهمانان است. کارت دعوت می‌تواند ساده بوده و فقط تاریخ و ساعت را به اطلاع مهمانان رسانده و یا به صورت خلاقانه و برجسته تهیه شود.

پس چنانچه به دنبال یک کارت دعوت مخصوص با طرح برجسته هستید کارت نشان داده شده در شکل زیر برای شما پیشنهاد می شود. این کارت دعوت برای جشن تولدهایی که در تالار یا باغ برگزار می‌شوند مناسب‌‌تر است.

 

کیک تولد

برای انتخاب کیک تولد با تم تاج ، سفارش کیک تولد با طرح و تزیینات متناسب با تم تاج می‌تواند جلوه‌ی زیبایی به مراسم ببخشد. نمونه ای از کیک تولد با این تم در شکل نشان داده شده است.

 

تاپرهای تزیینی

برای یک دست کردن دسرها و تطابق آن‌ها با تم تولد معمولا از تاپرهای تزیینی استفاده می شود. تاپرهای تزیینی در دو اندازه بزرگ و کوچک تهیه می‌شوند که تاپرهای کوچک برای کاپ کیک و دسر و تاپرهای بزرگ برای ظرف پاپ کورن و سایر تنقلات مورد استفاده قرار می گیرند.

 

کوکی طرح تم

کوکی‌ها خوراکی‌هایی هستند که بخاطر طرح و رنگ زیبای خود باعث زیباتر شدن میز تولد می‌شوند. در واقع کوکی طرح تم می‌تواند متناسب با رنگ کار شده و صحنه ماندگاری را برای مهمانان ایجاد کند.

 

ریسه تولد

بطور کلی نصب ریسه تولدت مبارک با اسم شخص باعث اختصاصی‌تر شدن تولد می‌شود. برای خاص و متفاوت بودن تزیین محل برگزاری جشن پیشنهاد می شود که از ریسه‌ های عمودی استفاده کنید.

لازم به ذکر است که ریسه‌های عمودی تم تاج می‌توانند به عنوان دنباله بادکنک نیز مورد استفاده قرار گیرند.

 

استفاده از کارت تشکر طرح تم

کارت تشکر یکی از جالب‌ ترین بخش‌های هر تم تولد محسوب می شود. چون این کارت از مهمانان به خاطر حضورشان در جشن تشکر کرده و یاد و خاطره جشن تولد را برای همیشه زنده نگه می‌دارد.

 

هدیه تولد

هدیه تولد از مهیج ترین بخش هر جشن تولد می باشد. تصاویری از چندین پاکت هدیه با تم تاج به همراه توپک تزیینی در شکل های زیر نشان داده شده است.

همچنین در صورتی که هدیه‌ای برای مهمانان تهیه کرده اید که اندازه نسبتا بزرگی در مقایسه با سایر هدایا دارد آن را داخل پاکت هدیه قرار بدهید تا زیبایی اش چندین برابر شود.

negin roohi

Author negin roohi

More posts by negin roohi

Leave a Reply